mercedes benz e class 320 cdi

Çmimi: 1.800 €

Detajet

Postuar
22 janar 13:54
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 320
Viti i prodhimit
2001
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
350 000 - 399 999

Përshkrimi

ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike..


Shpallje te ngjashme