shitet mercedes benz s okazjon

Çmimi: 14.500 €
shitet mercedes benz s okazjon

Detajet

Postuar
9 janar 14:55
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Steptronic / Tiptronic
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
S 320
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

shitet s viti 2006 ngjyre e zeze makina eshte me siguracjon full kasko dhe me te gjitha sherbimet e bera ,me liber sherbimesh,ka te gjitha opsjonet .dyert me thithje,luk amg nga fabrika,sendilet me ngrohje ,ftohje,baxo tavani,perde elektrike,telefon ,kamra mbrapa,start stop ,mbyllje nga bagazhi.


Shpallje te ngjashme