207. BENZIN+GAZ 1.4. E SAPO ARDHUR LETRA PER 1 VIT

Çmimi: 3.599 €
207. BENZIN+GAZ 1.4. E SAPO ARDHUR LETRA PER 1 VIT

Detajet

Postuar
29 prill 11:43
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
207
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

207. Motorr 1.4 BEnzin+ Gaz impianti Gazit origjinal sic ka ardhur. I shenuar ne leje qarkillimi Benzin Gaz. Makina eshte e Sapo Ardhur shum e paster dhe e Mirmbajtur, Sapo Targuar Dhe me dokument te rregullta per 1 vit. Deri ne 25.04.2020. Te gjitha sherbimet e kryera nuk ka nevoj per asnje lloj gjeje. Cmimi 3599 euro i diskutushem. OKazionnnnnnn