Okazion Peugeot 206 xs viti 2004 sport per 1300€

Çmimi: 1.300 €
Okazion Peugeot 206 xs viti 2004 sport per 1300€

Detajet

Postuar
17 mars 07:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
206
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
10 000 - 14 999

Përshkrimi

Super makin per cmimin qe ka 1300 euro makina eshte model sport me 145 000 km ne gjendje te mire 1.4 benzin xhama dhe pasqyra elektrike sendilje shum te rehatshme shitet 1500 euro ose nderrohet me makin te se njejtes vlere ose me te lire


Shpallje te ngjashme