Okazion, Peugeot 307, 1.4 Benzine, Viti 2008...

Çmimi: 3.700 €
Okazion, Peugeot 307, 1.4 Benzine, Viti 2008...

Detajet

Postuar
20 shkurt 22:55
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
307
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
85 000 - 89 999

Përshkrimi

Okazion, Shitet Peugeot 307 , 1.4 Benzine, Manual , Viti Prodhimit 2008 , 85 Mije KM , Kondicioner, Airbag, ABS, E mbajtur shume mire dhe e perdorur shume pak, Ne gjendje shume te mire, Targa Shqiptare, Dokumenta te paguara per 1 vit, deri ne Korrik 2019.
Cmimi: 3700 €
Tel : +355 69 93 10 370


Shpallje te ngjashme