PEUGEOT 206 BENZIN 2006 SWISS AUTO

Çmimi: 2.300 €
PEUGEOT 206 BENZIN 2006 SWISS AUTO

Detajet

Postuar
31 mars 19:51
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
206
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
160 000 - 169 999

Përshkrimi

PEUGEOT 206 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR NE SUPER GJENDJE ME KM ORIGJINALE DHE ME LIBER SHERBIMESH ME CDO SHERBIME TE BERE NE ZVICER SWISS AUTO EXPERT


Shpallje te ngjashme