PEUGEOT 207 1.4 Benzin+Gaz -2008

Çmimi: 3.800 €
PEUGEOT 207 1.4 Benzin+Gaz -2008

Detajet

Postuar
24 prill 19:29
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
207
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
120 000 - 129 999

Përshkrimi

PEUGEOT 207 1.4 Benzin+Gaz
•viti 2008
•125.000km
•2 celsa
•kondicioner
•drita xenon
•xhama elektrik,pasqyra elektrike
•cd player,usb
•sensor shiu
•goma 90%
Makina eshte ne gjendje perfekte dhe me dokumenta te paguara.
CMIMI- 3.800€
CEL: 0693222241 Whatsapp-Viber 🚘Auto TargeT🎯Facebook-Instagram