PEUGEOT 407 SW PANORAMIK-06 MUNDESI NDERRIMI

Çmimi: Me Marrveshje
PEUGEOT 407 SW PANORAMIK-06  MUNDESI NDERRIMI

Detajet

Postuar
5 shkurt 20:44
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
407
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

PEUGEOT 407 SW 2.0L DIZEL .MAKINA ESHTE 22.10.2005.DHE ESHTE FULL . MAKINA KA NGJYRE TE VECANTE GRI PERLE ME SHKELQIM.NUK KA NEVOJ PER ASGJE .DHE KA VETEM 217000KM ORIGJINALE MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI..KOMPLET VESHJET BRENDA ME NUANCE KARBON ORIGJINALE.KOMPLET PANORAMIK.XHAMAT ME NGJYRE LEJLASENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI .ME CD BAGAZHIER ME TV ME EKRAN TE MADH.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET 16.TAPICERI ROBE E ZEZE ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO TAMBURE PARA MBRAPA FERROTA PARA DHE MBRAPA.ME TE GJITHA LETRAT E PRERA DERI ME DT.10.07.2018.ME NDERRIM KA CMIM TJETER.-- VIBER OSE WHATSAPP ---- TANI --- 0695397815