Peugeot 206

Çmimi: 1.300 €
Peugeot 206

Detajet

Postuar
1 prill 06:18
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
206
Viti i prodhimit
1999
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Viti 1999, 1.4 benzinë, manuale, me shërbimet e kryera.
Në gjendje shumë të mirë xhenerike dhe motorike, me pak gërvishtje të vogla.
Shitet për arsye mos përdorimi.


Shpallje te ngjashme