Peugeot 206 HDI,viti 2003 1.4 nafte

Çmimi: 2.100 €
Peugeot 206 HDI,viti 2003 1.4 nafte

Detajet

Postuar
2 shkurt 18:46
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
206
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
100 000 - 109 999

Përshkrimi

Peugeot 206 HDI,viti 2003 1.4 nafte shume ekonomik,me 5 porta, ngjyre gri. Te gjitha sherbimet e bera. Kolaudim,taksa dhe siguracion deri Dhjetor 2019. KM 119000.
Cmimi i diskutueshem
Nr cel 0692217529


Shpallje te ngjashme