Peugeot 207

Çmimi: 4.250 €
Peugeot 207

Detajet

Postuar
6 dhjetor 18:56
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
207
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
120 000 - 129 999

Përshkrimi

Shitet peugeot 207 e vitit 2008,1.4 naft.Kamio manuale.Makina eshte shume e mbajtur si brenda dhe jashte.Posedon 130 mij km origjinale,eshte blere me 0 km.Eshte full opsion per llojin vet,me pasqyra elektrike,xhamat elektrike,sensor parkimi.Eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.E gatshme per cdo lloj prove.Cmimi 4250€ pak i diskutushem.


Shpallje te ngjashme