Peugeot 207 viti 2008 Benzine1.4 Okazionnn

Çmimi: 2.999 €
Peugeot 207 viti 2008 Benzine1.4 Okazionnn

Detajet

Postuar
5 prill 11:56
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
207
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
120 000 - 129 999

Përshkrimi

Motorr 1.4 Benzine ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike. Me te gjitha sherbimet e kryera. Shum e paster dhe e mirmbajtur. Dokumenta te rregullta shqiptare+ Mini Kasko. Makina nuk ka nevoj per asnje lloj gjeje. Cmimi 2999 Euro


Shpallje te ngjashme