Peugeot 208 2014 okazion

Çmimi: 5.600 €
Peugeot 208 2014 okazion

Detajet

Postuar
1 prill 06:08
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
208
Viti i prodhimit
2014
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
160 000 - 169 999

Përshkrimi

🚙Shitet Peugeot 208 .
▪️viti prodhimit 2014 .
▪️motorr 1.4 nafte .
▪️E sapo ardhur nga italia me dogane te paguar ▪️Me dokumenta/targa shqipetare dhe taksa te paguara deri ne 08/2019
▪️Me 165.000 km origjinale te shenuara ne librin e sherbimeve dhe gjithashtu me sherbime te sapo kryera tek Peugeoti ( kiti zinxhirit te motorrit , solucioni i filtrit partikular etj ) ku te gjitha sherbimet jane te rregjistruara online .
▪️ Makina eshte ne gjendje shume te mirmbajtur e gatshme per cdo prove .
Nderrohet edhe me makine me vlere me te vogel plus diferencen


Shpallje te ngjashme