Peugeot 307 nafte Viti 2002

Çmimi: 1.400 €
Peugeot 307 nafte Viti 2002

Detajet

Postuar
19 prill 18:01
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
307
Viti i prodhimit
2002
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet pezho 307 Viti 2002 nafte motorr 2000 kubik hdi gjendje shum te mire motorrike gjenerike full option, dokumentat Paguara taksat kualidim deri ne Tetot siguracjoni deri me 12 prill 2020. Makina do air begun e timonit dhe pasagjerit se i kan ren parkuar. Cmimi 1400 euro Pak I diskutushem.


Shpallje te ngjashme