Peugeot 307 ne gjendje shum te mire

Çmimi: 3.000 €
Peugeot 307 ne gjendje shum te mire

Detajet

Postuar
1 prill 01:30
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Peugeot
Modeli
307
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Makina ne gjendje shum te mire.Te gjitha sherbimet e bera. Letrat jan deri ne korrik. Gomat 90% te reja. Makina esht shum e paster,dhe gjithashtu esht shum ekonomike motor 1.6 benzin ka konsum shum te vogel nuk ka nevoj per impjant gazi. Shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi I diskutueshem


Shpallje te ngjashme