Peugeot 66 MIJE KM ORIGJINLE. AUTOMATIKE. SENSORE

Çmimi: 5.999 €
Peugeot 66 MIJE KM ORIGJINLE. AUTOMATIKE. SENSORE

Detajet

Postuar
3 maj 16:22
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Peugeot
Modeli
307
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
60 000 - 64 999

Përshkrimi

Peugeot 307 Automat, Sensore Parkimi, Gjendie Super Super e Paster. Letrat per 1 vit te paguara. 1 dore e punuar. Blere e re tek Peugeot Albania. Rrip faze eshte bere para 2 mije km, vaj dhe fitra te bera, tamburo dhe ferrota te reja, gomat mischelin 90/, tapiceria eshte sikur te ishte me 0 km, nuk ka pasur kurre aksidente, xhami i pare fotokromatik. Kilometrat jane me garanci. Dhe kollaj te verifikueshme se sherbimet i jane bere tek Peugeot Albania. esem motors