Shitet/Ndërrohet

Çmimi: 4.000 €
Shitet/Ndërrohet

Detajet

Postuar
9 prill 01:07
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Steptronic / Tiptronic
Lloji
Peugeot
Modeli
407
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet/Ndërrohet Peugeot 407 sw ; 2.0 Nafte; Viti: 2005 (nentor 2005) ; Kambio Automatic/Steptronic ;
● Full Optional* ● Panoramica Full*
Makina eshte ne gjendje Perfekte Motorike dhe Xhenerike. Me te gjitha Sherbimet e sapo bera. Kit Faze, Pompe Uji, Rip Motorri, Vaj dhe i gjithe kiti Filtrave te sapo ndërruara. Me liber servisi. Goma te Reja te sapo vendosura te 4. Disqe originale te Peugeot 17` Targa te reja dhe dokumenta te gjitha te paguara. Makina eshte ne gjendje Perfekte.


Shpallje te ngjashme