Shitet Peugeot 308 2010 1.6 hdi ekonomike

Çmimi: 5.500 €
Shitet Peugeot 308 2010 1.6 hdi ekonomike

Detajet

Postuar
12 prill 15:28
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
308
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
5 000 - 9 999

Përshkrimi

Shes peugeot 308 tetor j viti 2010 1.6 hdi naft
Me 4 dyer xhama elektrik kondicioner air bag abs esp full option km 103033 origjinale te vetat
Makina esht ne gjendje shum te mire motorrike xhenerike cdo gje funksionale..me letra te paguara per nje vit siguracioni 17.03.2020..kontrolli teknik 12.10.2019..gjithcka ne rregull..makina shum ekonomike. Makina ska nevoj per reklam flet vet gjendja dhe viti prodhimit
Cmimi 5500 euro
Nr tel 0685017778 per cdo info tel presim tel serioze flm


Shpallje te ngjashme