Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shitet makine Peugeot

Çmimi: 5.000 €

Detajet

Postuar
23 mars 23:47
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
308
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
70 000 - 74 999

Përshkrimi

Shitet nje makine Peugeot ne gjendje shume te mire pune.
Eshte perdorur vetem nga nje person, goma te reja, kolaudim, siguracion dhe kontroll teknik deri ne nentor 2019. Cdo servise i makines eshte i bere tek Peugeot (Tirane). Nuk ka pasur asnje aksident.