okazjon

Çmimi: 50 Lek
okazjon

Detajet

Postuar
19 prill 17:50
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Steptronic / Tiptronic
Lloji
Peugeot
Modeli
306
Viti i prodhimit
1998
Karburanti
Hibrid
Kilometrazha
35 000 - 39 999

Përshkrimi

pashqyr per pezo 306 nga viti 94 der98 dhe kjo kompresori I ajrit te egr


Shpallje te ngjashme