Shitet VW Touareg R-Line, 3.0 TDI / 2008, ????

Çmimi: 8.450 €
Shitet VW Touareg R-Line, 3.0 TDI / 2008, ????

Detajet

Postuar
8 janar 21:08
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shitet VW Touareg R-Line, 3.0 TDI, Automat tronic, e vitit 2008, ngjyra e zeze metalizato.
Mjeti disponon te gjitha ekstrat e mundeshme te versionit Touareg, pasi esht version R-Line, si per shembull...
Mjeti ka 208 mij km origjinale, esht pilot automatik, Baxho Panoramike, Sedilje lëkure ngjyre konjaku si ne kaf shum e vecante, sedilje me ngrohje, me memorje me butona, me fryrje, rimeso druri, Computer on Board, Navigator per gjith europen bashk me cd, Busull, bagazhjer me 6 cd, Timon shum i vecante druri, klima dixhitale, Superton Aux Audio In, Sistemi i zërit Premium, Telefon, Sistemi i Navigimit, DVD Player, VHS Player, Sistem Bluetooth, Sistem Alarmi / Anti Vjedhje, Pasqyra Elektrike me palosje, Dritat Xeon/Bikseno qe përshtaten ne cdo pozicion te makines, Dritat e Mjegullës, Disqet 20 origjinale te reja/ me Goma te reja, Sensorë Parkimi para dhe mbrapa, Mbyllja e bagazhit me buton, frenat antibllokuese / ABS, airbagët e përparme, anët e pasme Xhamat e pasem te zinj me perde nga fabrika, ganxhe ne pjesen e pasme, dhe shum opsione te tjera.
Makina eshte e sapo ardhur nga GJERMANIA / esht me dogan te prer.
Eshte e gatshme per cdo prov nga ana juaj, makines jane bere te gjitha sherbimet ne kohe nuk ka nevoj per asgje.
Cmimi 8450€ i diskutueshem.
Tel. 0696626432


Shpallje te ngjashme