2014 SUBARU XV Crosstrek AWD 4x4

Çmimi: 14.500 €
2014 SUBARU XV Crosstrek AWD 4x4

Detajet

Postuar
1 prill 06:41
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Subaru
Modeli
XV
Viti i prodhimit
2014
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
80 000 - 84 999

Përshkrimi

Subaru XV Crosstrek 4x4, viti 2014
Motori: 2.0L H4 DOHC (4 cilindra)
Fuqia: 148 kuaj fuqi:
Stili: Sport Utility Vehicle
Konsumi: 6 L/100km
Automatike, por edhe me komanda nderrim marshash ne timon.
4 goma te reja Sumitomo HTR instaluar ne Qershor 2018

Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte importuar nga Amerika.
Sigurisht qe dokumentacioni eshte i rregullt, me dogane e taksa te paguara, dhe eshte gati te udhetoje brenda dhe jashte Shqiperise.

Nr. Whatsapp: +13059301592

Jane paguar: Dogana, Rregjistrimi (Targa), si dhe Taksat.

Nderrime vetem me apartament te hipotekuar.