2015 SUBARU XV Crosstrek AWD 4x4 Benzine + Gaz LPG

Çmimi: 15 €

Detajet

Postuar
21 qershor 23:43
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Subaru
Modeli
XV
Viti i prodhimit
2015
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
75 000 - 79 999

Përshkrimi

Subaru XV Crosstrek 4x4, viti 2015 Motori: 2.0L H4 DOHC (4 cilindra) Fuqia: 148hp (kuaj fuqi) Benzine + Gaz (LPG) Lovato Konsumi: 7 L/100km Automatike, por edhe me komanda nderrim marshash ne timon. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte importuar nga Amerika ne Janar te vitit 2019. Sigurisht qe dokumentacioni eshte i rregullt, me dogane e taksa te paguara, dhe eshte gati te udhetoje brenda dhe jashte Shqiperise.
Nr. Whatsapp: +13059301592
Jane paguar: Dogana, Rregjistrimi (Targa), si dhe Taksat. Nderrime vetem me apartament te hipotekuar ne Tirane.


Shpallje te ngjashme