SUBARU TREZIA 1.4 NAFTE AUTOMATIKE, VITI 2011

Çmimi: 9.500 €
SUBARU TREZIA 1.4 NAFTE AUTOMATIKE, VITI 2011

Detajet

Postuar
9 mars 23:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Subaru
Modeli
Trezia
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
120 000 - 129 999

Përshkrimi

SUBARU TREZIA ? VITI 2011 ✅ MOTORR 1.4 NAFTE ✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ 129.000 KM ORIGJINALE ME LIBER DHE SHERBIME TE KRYERA VAJ-FILTRA ✅ KONDCIONER - MARSHE DHE OPSIONE NE TIMON - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ✅ E SAPOARDHUR ? ME DOGANE TE PAGUAR ✅ CMIMI : 9500 EURO ? INFO : 0692765740 ?
PER ME SHUME MAKINA TE TJERA NA NDIQNI NE FACEBOOK : Autoclass Tirana OSE NE INSTAGRAM : Autoclass. FALEMINDERIT. ?


Shpallje te ngjashme