SUBARU TREZIA 2011 AUTOMAT 1.4 NAFTE 129.000 KM?

Çmimi: 8.200 €
SUBARU TREZIA 2011 AUTOMAT 1.4 NAFTE 129.000 KM?

Detajet

Postuar
2 maj 12:10
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Subaru
Modeli
Trezia
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
120 000 - 129 999

Përshkrimi

SUBARU TREZIA 🚘 VITI 2011 ✅ MOTORR 1.4 NAFTE ✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ 129.000 KM ORIGJINALE ME LIBER DHE SHERBIME TE KRYERA VAJ-FILTRA ✅ NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE KAMBIO ✅ KONDICIONER - CD - MARSHE DHE OPSIONE NE TIMON ETJ .... E SAPOARDHUR 🙈 ME DOGANE TE PAGUAR ✅ 8200 EURO ‼️🚘
INFO : 0692765740 👌
PER ME SHUME MAKINA TE TJERA NA NDIQNI NE FACEBOOK : Autoclass Tirana OSE NE INSTAGRAM : Autoclass. FALEMINDERIT. 👍