SUBARU TREZIA 2011,NAFTE 1.4,AUTOMATIKE, ME DOGANE

Çmimi: 9.500 €
SUBARU TREZIA 2011,NAFTE 1.4,AUTOMATIKE, ME DOGANE

Detajet

Postuar
1 prill 09:53
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Subaru
Modeli
Trezia
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
120 000 - 129 999

Përshkrimi

SUBARU TREZIA 🚘 VITI 2011 ✅ MOTORR 1.4 NAFTE ✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ 129.000 KM ORIGJINALE ME LIBER DHE SHERBIME TE KRYERA VAJ-FILTRA ✅KONDICIONER-CD-OPSIONE NE TIMON....ETJ.... E SAPOARDHUR 🙈 ME DOGANE TE PAGUAR ✅ MAKINA ESHTE BLERE NE KONCESIONAR
INFO : 0692765740 👌
CMIMI : 9500 EURO.


Shpallje te ngjashme