SUBAUR IMPREZA 2.0 DIESEL MANUALE 2009 4x4

Çmimi: 6.900 €
SUBAUR  IMPREZA  2.0 DIESEL MANUALE 2009 4x4

Detajet

Postuar
31 mars 23:39
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Subaru
Modeli
Impreza
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

Shitet : Subaru Impreza 2.0 nafte abato motorr , kambio manuale , kondicionet , komanda ne timon , star stop , serdile me ngrohje , navigator ,hapje mbyllje me buton , ngjya e bardhe kristaline etje ...
Makina eshte shume e paster brenda dhe jashte .
Me dogane te paguar .
Viti prodhimit 2009
Cel 0673374005