Subaru Legacy 2.0 benzine+gaz

Çmimi: 4.000 €
Subaru Legacy 2.0 benzine+gaz

Detajet

Postuar
4 prill 04:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Subaru
Modeli
Legacy
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Subaru Legacy 2.0 benzine+gaz , 4x4 , kambio automatike , viti dhjetor 2006 .
Makina eshte ne gjendje shume te mire , jan nderruar vaj filtra, gomina , tamburo dhe ferrota .
Dokumentat te paguara der ne 20 prill 2019.
Cmimi i padiskutueshem


Shpallje te ngjashme