shitet subaru leone benzine gaz

Çmimi: 4.000 €
shitet subaru leone benzine gaz

Detajet

Postuar
1 prill 12:24
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Subaru
Modeli
Model tjetër
Viti i prodhimit
1980
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
140 000 - 149 999

Përshkrimi

1600 cc, dy karburatore, gaz i montuar jashte, me targa dhe dokumenta per 1 vit