DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2011 ZVICRA NDERROHET

Çmimi: 4.900 €
DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2011 ZVICRA  NDERROHET

Detajet

Postuar
30 mars 2023 21:49
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
120 000 - 129 999
Karburanti
Benzin
Targa
Të huaja
Lloji
Toyota
Modeli
Yaris

Përshkrimi

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2011 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR
JAPAN AUTO
MOTOR KAMJE TOYOTA YARIS
ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
XHAMA TE ZI ORIGINAL, DISQE ALUMIN
MOTOR 1.5 ME ZINXHIR
KAMJE AUTOMAT ME VAJ
MUNDESI NDRRIMI
SHITET NDERROHET


Shpallje te ngjashme