TOYOTA AURIS 1.4 NAFT MANUAL 2011

Çmimi: 6.800 €
TOYOTA AURIS 1.4 NAFT MANUAL 2011

Detajet

Postuar
14 maj 2023 15:09
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Manual
Kilometrazha
160 000 - 169 999
Karburanti
Nafte
Targa
Shqiptare
Lloji
Toyota
Modeli
Auris

Përshkrimi

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT
VITI 2011
AUTO KLIMATRONIC BIZONA
KOMANDA NE TIMON
KOMPJUTER BORDI
SERDILJE ME NGROHJE
AUX,USB
SISTEM ANTI RRESHKITES
PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE
GANXHE RIMORKIMI
E sapo ardhur dhe e sapo targuar,me letra te paguara deri ne 6 prill te 2024 dhe kolaudim deri ne 6 prill te 2025,varja filtra te nderruara,ne gjendje shume te mire
CMIMI 6800 euro
0688242790


Shpallje te ngjashme