TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2015 MUNDESI NDRRIMI

Çmimi: 11.900 €

Detajet

Postuar
8 prill 2023 23:00
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
190 000 - 199 999
Karburanti
Benzinë + Gaz
Targa
Shqiptare
Lloji
Toyota
Modeli
Avensis

Përshkrimi

TOYOTA CAMRY SE VITI 2015 KAMJE AUTOMAT MOTOR 2.5 BENZIN GAZ ( 4 PISTONA VVTI) IMPJANT GAZI LANDI RENZO, MARSHE NE TIMOM F1, KOMANDA NE TIMOM PILOT AUTOMATIC VOICE CONTROL, BLUETOOTH USB AUX, NAVIGATION, CAMERA PARKIMI, CLIMA BI ZONA, SUPER EKONOMIKE ME ECO DHE KONSUM SHUME TE ULET
DISQE ALUMIN GOMA TE REJA
GJENDJE PERFEKTE
MUNDESI NDRRIMI
SHITET NDERROHET


Shpallje te ngjashme