000

Çmimi: 4.100 €
000

Detajet

Postuar
26 janar 21:51
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Shitet
❌Lloji-touran
❌viti 2006
❌karbunati nafte
❌kamio manual
❌ fugia motorrike 1.9
❌shum ekonomike dhe ska nevo per asnje sherbim
❌CMIMI-4100€
Nr:0696332836


Shpallje te ngjashme