đŸ’„ NEW POLO 2022 đŸ’„

Çmimi: 17 €
đŸ’„ NEW POLO 2022 đŸ’„

Detajet

Postuar
7 nëntor 2022 09:30
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Karburanti
Benzinë
Viti i prodhimit
2018
Kilometrazha
0 - 4 999
Marshi
Manual
Targa
Shqiptare

PĂ«rshkrimi

Shes NEW POLO 2022 ! Makina Ă«shtĂ« e re e bĂ«rĂ« dhuratĂ«. ËshtĂ« prodhim i vitit 2022 . ËshtĂ« me kambio manuale dhe motor 1.0 benzinĂ«. E shes pĂ«r arsye emigrimi.
Çmimi 17000 euro ( i diskutueshĂ«m)


Shpallje te ngjashme