GOLF 5+ 1.9 TDI 4400 EURO

Çmimi: 4.400 €
GOLF 5+ 1.9 TDI  4400 EURO

Detajet

Postuar
1 qershor 14:52
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Manual
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Nafte
Targa
Shqiptare
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf Plus

Përshkrimi

GOLF 5 PLUS 2006

1.9 NAFTE MANUAL

Siguracion Taksa Kolaudim per 12 muaj
( deri -12/05/2024)

Shume ekonomike 6.3 litra/100km
(testuar ne 10.000 km e fundit)

Shume e paster dhe e mbajtur

Sjelle vete nga Gjermania

236300 KM me te drejte kontrolli

4400 EURO VETEM SHITET

069 20 40 650


Shpallje te ngjashme