GOLF 6

Çmimi: 6.100 €
GOLF 6

Detajet

Postuar
20 mars 2023 18:33
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Benzin
Targa
Shqiptare
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf

Përshkrimi

Golf 6 dhe F1 me marshe te sgpejta te timoni
-Viti: /2009 ,
-220.000 KM origjinale 🚘
-Marshe F1 Ne Timon
-Kambio Automatike 7G
-Fener Full LED ADAPTIVE (levizin sipas rruges)
-Sendilje elektrike me ngrohje
-Sensor Parkimi, Drite dhe Shiu
-Bluetooth/Aux/CD/DVD/Navigator
-Klima quad-zone (4 zona)
-Xhama te zinj

Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.
Per me shume kontakt:
☎️ 0682062582


Shpallje te ngjashme