GOLF5 1.9 TDI SPORT LINEA SUPER GJENDJE( NDERROHET

Çmimi: 5.400 €
GOLF5 1.9 TDI SPORT LINEA SUPER GJENDJE( NDERROHET

Detajet

Postuar
1 qershor 23:48
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

-MOTORR 1.9 TDI EKONOMIKE
-KAMBIO MANUALE
-VITI FUNDI 2006
-CLIMA 2 ZONA
-ABS
-FULL ESP
-SRS
-KOMPJUTER BORDI
-AUTO PILOT
-TIMON ELEKTRIK
-XHAMA ELEKTRIK
-PASQYRA ELEKTRIKE
-SENDILJE TE RREGULLUESHME
-TIMON I RREGULLUESHEM
-MODELI SPORT LINEA LIMITED EDITION
-SENSOR SHIU
-SENSOR DRITE
-DRUTA AUTOMATIKE
-FENER ANTIMJEGULL
-MBYLLJE QENDRORE ME PULT
-DISQE ALUMINI 17 GT
-DOGANE E PAGUAR
-GATI PER TARGA

MJETI ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE DHE SHUM E BUKUR

SHUM I SHPEJTE DHE EKONOMIK

MUNDESI NDERRIMI

CMIMI 5400€

CEL 069 36 92 161


Shpallje te ngjashme