Golf-3, automat, benzin+gaz, kondicioner

Çmimi: 2.000 €
Golf-3, automat, benzin+gaz, kondicioner

Detajet

Postuar
20 maj 2021 14:04
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
1992
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet VW Golf 3, viti 1992, benzine+gazi (jo ne leje), 5 dyer, kambio automatike, kondicioner, timon hidraulik, antimjergull, pasqyra elektrike, timon dhe sallon sport, me sherbime sapo kryera vaj, filtra, suporte amortizatori, frena tambure ferrota te reja, pulmon dhe valvola e re. Ne gjendje shume te mire, letrat deri Dhjetor 2021, me targa TR.
Çmimi 2000 euro. Tel 067 20 83 161


Shpallje te ngjashme