Golf 5 Gaz + Benzin 2008

Çmimi: 4.800 €
Golf 5 Gaz + Benzin 2008

Detajet

Postuar
3 janar 2021 20:26
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet golf 5 gaz benzin . Kambio manuale , sensor parkimi , xhama te zinje ( me letra ) , goma te reja te nderruara para 1 muaj . Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike si dhe shume e paster nga brenda . Dokumentat deri ne maj 2021 me siguracion mini kasko.Shitet per arsye se do marr makin me te madhe .


Shpallje te ngjashme