Golf 5 naft 1.9 viti 2007 Manuale

Çmimi: 4.300 €
Golf 5 naft 1.9 viti 2007 Manuale

Detajet

Postuar
28 janar 13:16
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

Golf 5
1.9 naft
viti 2007
sapo ardhur dhe sapo targuar dhe me letra per dy vite
xhama te zi, klima, xhama elektrik, pasyra elektrike, raido cidi etj.
E gatshme per cdo lloj prove.Shpallje te ngjashme