Golf Plus

Çmimi: 4.400 €
Golf Plus

Detajet

Postuar
4 shkurt 2023 21:37
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
20 000 - 24 999
Karburanti
Nafte
Targa
Shqiptare
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf Plus

Përshkrimi

Shitet Golf Plus 1.9 naft automat.Makina esht ne gjendje perfekte filter nafte,vaj dhe filter i ndrruar me dat:3.02.2023..per me teper info kontaktoni ne nr:0683033381


Shpallje te ngjashme