Golf mega full 2013 automat 7g

Çmimi: 8.999 €
Golf mega full 2013 automat 7g

Detajet

Postuar
26 janar 17:32
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2013
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet Golf 6 style i vitit 2013 full opsion automatike 7g kamjo si e golfit 7
Makina esh ne gjendje perfekte nga gjendje motorrike dhe estetike e mbajtur per merak .Ka fener te golfit 7 2019 gti stopa led dhe pasqyrat te gjitha matrix.
Eshte me letra shqiptare dhe targ e zgjedhur .
Makina ka sensor parkimi ,sedilje me ngrohje ,Limitator shpejtesie ,navi me touch dhe shum opsione te tjera .Xhamat e zinj me leje per 5 vjet para mbrapa .
Makina ka 238000 mij km me garanci
Eshte e mbajtur per merak
Cmimi esh 8999€
0688572504


Shpallje te ngjashme