Jeep Grand Cheroke 4x4 Limited look 2010

Çmimi: 6.500 €
Jeep Grand Cheroke 4x4 Limited look 2010

Detajet

Postuar
27 janar 16:21
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

🚙 Modeli : SUV/ Fuoristrad 4x4 Look 2010 prodhuar nga Mercedes Benz
💺 Porta : 5 porta / 4+1
⛽ Karburanti : Nafte / Diesel
🕹 Kambio : Automat 5 gears / tiptronic (Mercedes-Benz)
📼 Motorri : motorr V6 ( Mercdeces-Benz ) 218 KW(kuaj)
📼 Cilindrata : 2897 cm (pa taks luksi)
📼 Turbo : 510 NM , 1600 xhiro/min
📼 Transmisioni : Intergral 4 Low Force(fuqi ne cdo gome)
⛽ Serbratori : 78 Litra
🧳 Bagazhi : Kapacitet 2.5 meter kub + mbulese
🚦Pesha makines : 2244 KG
🚦Lartesia makines : 1.74 metra + zgara siper
⛽ Konsumi : 7.5-8 litra/100km kombinuar
🌑 Disqet : R18 Alumini oregjinale Jeep me 4 goma te reja 4 stinet
🌑 Xhamat : Pas te zinj oregjinal Fabrike
🌑 Letrat : Siguracion Mars 2023,taksat maj 2023,kolaudimi 2 vjet
🌑 Tapiceria: Lekure Gri me qepje,shume e paster,sendilje me ngrohje Fryrje cfryrje Memory, Klima me 2 Zona,pasqyra antiverbuese + kamer rregjistruese 2 Gb,pasqyra me palosje, Timon me komanda funksional 100% + Kruise Control.
🌑 Historiku : Makina eshte blere ne zvicer me 170.000 km ,perdorur 6 muaj ne Itali dhe 7 muaj ne Shqiperi,aktualisht Ka 200.000 Km te verifikueshme,Te gjitha sherbimet Vaji Filtra dhe 4 gomat e reja te bera ne gusht 2022. Makina ka Nevoje vetem per 2 gjera estetike nga jasht .Shitet ose nderrohet + - DIFERENCEN sipas tregut .
🌑 Vetem telefonata Serjoze ju lutem. Makina eshte ne super gjendje.
🌑 Cmimi : 7000 € edhe diskutohet vetem pasi makina te shikohet nga afer.
🌑 Cel : 0682088763
🌑 whats up : 0682088763


Shpallje te ngjashme