KERKOJ GOLF 5 , NAFT , 4 DYER

Çmimi: 1 €

Detajet

Postuar
23 janar 02:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
> 500 000

Përshkrimi

kerkoj golf 5 me naft , te jet 4 dyer , ngjyra ska rendsi , kilometrat skan rendesi , kambio ska rendesi , gjendja ska rendsi , mjafton te jet i rregullt ne dokumentacion ,, mundesisht deri ne 2700 euro ,, makina mos ta kaloj kte cmim ●● 2700 EURO .. kontaktoni ne tel : 069 56 36 167
,, ky nr ka dhe whatsup


Shpallje te ngjashme