Karikues baterie makine

Çmimi: 4.900 Lek
Karikues baterie makine

Detajet

Postuar
1 dhjetor 2021 00:09
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Model tjetër
Viti i prodhimit
2021
Karburanti
Tjetër
Kilometrazha
0 - 4 999

Përshkrimi

Shitet karkikues per baterine e makines, baterine e motorrit, skafeve, kamjocinave etj.
Karikuesi eshte me paket smart, tregon gjendjen e baterise dhe e karikon ate, keshtuqe nuk keni nevoj te blini bateri te re nese ndonje dite makina 🏎 nuk ju ndez. Karikuesi stakohet automatikisht ne momentin qe bateria shkonn full, karikuesi eshte me sistem vet ftohje me ventilator, keshtu qe nuk nxehet gjate kohes se karikimit.

✅ Cmimi 4900 mij lek.
✈️ Transport ne gjithe Shqiperine dhe Kosove
📲 kontakt: 0675534490


Shpallje te ngjashme