Makina Me Qera

Çmimi: 15 €
Makina Me Qera

Detajet

Postuar
27 tetor 2019 19:55
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
2008
Kilometrazha
35 000 - 39 999
Marshi
Automatik
Targa
Shqiptare

Përshkrimi

Makina Me Qira "ORA"
Japim makina me qera te llojeve te ndryshme ,
Ekonomike , lluksi , automatike manuale .nafte dhe benzinë .Adresa Rruga Elbasanit .Tirane
Makina 7 Vendeshe ,Makina me Siguracion Kasko etj
Çmimet me konkuruese ne treg duke filluar me 15 Euro dita ne vartesi te makines qe zgjedhni dhe diteve te perdorimit.makinat merren +3dite
Adresa Rruga Elbasanit siper Fakultetit Ekonomik Tirane
Cel:0699900232


Shpallje te ngjashme