Makina Me Qera. 6+1 Automatike

Çmimi: 15 €
Makina Me Qera. 6+1 Automatike

Detajet

Postuar
15 janar 2020 14:24
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
2008
Kilometrazha
150 000 - 159 999
Marshi
Automatik
Targa
Shqiptare

Përshkrimi

Japim me qera makina te llojeve te ndryshme. Makina Ekonomike dhe Luksi.Makina .Manuale dhe Automatike. .Bnezine,Nafte dhe Gazi.Makina 6+1 etj.Cmimet fillojne nga 15Euro ne vartesi te makines si zgjidhni dhe diteve te perdorimit.Makinat merren +3 ditAdresa: Rrg elbasanit siper fakultetit ekonomik.Tirane.


Shpallje te ngjashme