Makina Me Qira .Car Rental .

Çmimi: 14 €
Makina Me Qira .Car Rental .

Detajet

Postuar
12 nëntor 2019 18:30
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
2009
Kilometrazha
140 000 - 149 999
Marshi
Automatik
Targa
Shqiptare

Përshkrimi

Japim makina me qera te gjitha kategorive ,Automatike,Manual.Nafte,Benzine.Gaz,Makina Ekonomike.Luksi.Makina7 Vendeshe etj Çmimet duke filluar me 15 Euro dita ne vartesi te makines dhe diteve,Adresa Rr Elbasanit siper Disko Calvin Tirane,


Shpallje te ngjashme