OKAZION SHITET/NDERROHET VITI 2011 AUTOMAT 2.0 BENZIN

Çmimi: Me Marrveshje
OKAZION SHITET/NDERROHET VITI 2011 AUTOMAT 2.0 BENZIN

Detajet

Postuar
10 nëntor 2021 10:11
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Steptronic / Tiptronic
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
140 000 - 149 999

Përshkrimi

Makina eshte e sapoardhur 2 muaj e sapo targuar
Behen dhe nderrime
Gjithashtu mund te vihet dhe impiant gazi sipas deshires


Shpallje te ngjashme