Okazion

Çmimi: 2.400 €
Okazion

Detajet

Postuar
4 shkurt 02:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2000
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Makina Esht Ne gjendje perfekte. Motorri 1.8. Sapo i jan nderruarr. Vaj filtra. Ferrota. Rrip Fazature. Gomina. Guzhinjeta. Krahet e Aluminit. Makina Esht Ne Gjendje Super Te Mir. Mund Ta Provoni Ku te Deshironi. Makina Ka Ardhur Ne Maj Te 2016 Nga Zvicra. PO ne Maj I Jan Prer Dhe Letrat. Impianti Gazit Ne Leje Qarkullimi. Impianti Gazit 4 Vite Garanci. Me Tapiceri Shum te Paster Dhe Te Rregullt. Makina Esht E Gatshme Per Cfardolloj Prove. Kilometrat Origjinale. Theksoj Se Makina Esht Ne Gjemdje Teper Teper Te Mire dhe Te Shkelqyer. Letrat E Makines Perfundojne Ne Maj Te 2017.Cmimi i Dikutueshem. Nr Kontakti 355675547565. Mikeli


Shpallje te ngjashme